מעוניינים לקבוע פגישה עם תזונאי?

לתיאום פגישה השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

SmartFarm

 

 

חברת SmartFarm הנה חברה מובילה בתחום מערכות תוכנה לרפתות החלב, עם ניסיון מוכח ועשרות לקוחות מרוצים, באמצעות עבודה על פי מתודולוגיה מוכחת והתאמה אישית – לפי אפיון לקוח (custom made) אנו משמרים שביעות רצון גבוה בקרב לקוחותינו.

הטמעת מערכת ניהול מודרנית מאפשרת לנו לשלב בצורה מיטבית עבורכם את כל רכיבי המערכת ואף לתכנן קדימה התרחבות עתידית והתמודדות עם צרכים חדשים.

הניסיון הרב שלנו ביישום פרויקטים במגזר המושבי והקיבוצי, תורם להצלחה ולרמת השירות שאנו מתחייבים לה.

SmartFarm היום מציעה לשוק מגוון פתרונות כגון:

  • TMS – מערכת ניהול מערך ההזנה ומרכז המזון של הרפת, בשילוב של בקרית חכמה וטכנולוגיית ענן לייעול ושיפור ייצור, חלוקת המזון וניהול המלאי ברפת.
  • SINC – מרכז התובנות של SmartFarm, חדר בקרה הפועל על בסיס טכנולוגיות Artificial Intellegance וניהול Big Intellegance ומאפשר ניתוח של כל מקורות המידע ברפת, בשילוב של עשורים של ידע בתחום הרפתות המזוקקים לתובנות עסקיות המאפשרות אופטימיזציה ועזרה בקבלת החלטות
  • Smart-Scale – סמארט-פארם מציעה היום חיבור אלחוטי למשקל הגשר במשק, עם גישה לכל גורם מכל מקום במשק. לבעלי מערכת TMS ישנה אפשרות לאינטגרציה חכמה ומתקדמת להקלת בניהול כניסות המלאי.
  • חיישנים – סמראט-פארם מציעה מגוון של חיישנים חכמים לניטור מקורות חשובים ברפת כגון מערך חיישנים טמפרטורה (בולוסים) בתוך קיבת הפרה ומעניק מידע מדיוק ורציף לניתור ותכנון יעילות מערכי הצינון על פי צרכי העדר. חיישני מים אלחוטיים לחישוב ניצול ושתיית המים של העדר, ועוד.

TMS – מערכת ניהול מערך הזנה

מרכז התובנות של SmartFarm


 

תמורה גבוהה לליטר חלב ושיפור רווחיות הרפת!

למוצרים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים

ונציג מטעמינו ייצור עמכם קשר בהקדם


הגלריה שלנו

קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים
דילוג לתוכן