מעוניינים לקבוע פגישה עם תזונאי?

לתיאום פגישה השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  אודות פרוג’קט בר

  חברת Project Bar Group, הנה חברת פרויקטים מהמובילות בעולם בתחום החלב. החברה נוסדה בשנת 2009 על ידי שמעון פרטוש ואמנון בר פלד. PBG חברה ישראלית ומשפחתית גאה במוצרים האיכותיים אותם היא מייצרת ובערך המוסף ללקוחותיה בארץ ובעולם.

  Project Bar Group – ניהול וייזום פרויקטים חקלאיים בארץ ובעולם משלב התכנון ועד הקמתם.

  חברת PBG מחזיקה בניסיון רב ובידע מקצועי מרשים, שנרכשו במשך למעלה מ-30 שנה – בתחום החלב בכלל והרפתות בפרט ובתחום הזנת בעלי חיים. החברה מתמחה בהקמת פרויקטים בתחום הבקר והחלב וניהולם המוצלח בארץ, לצד הקמת מרכזי מזון ורפתות בעולם – ווייטנאם, רומניה, תאילנד, רוסיה, סין ועוד.

  פעילות החברה מושתת על ניסיון, ידע, חדשנות וטכנולוגיה, תוך יכולת עבודה רחבת היקף לצד תפיסת ניהול ייחודית. כלומר, צוות העובדים של החברה מאפיין כל פרויקט לחוד, כדי להבטיח כי הוא יתנהל בצורה היעילה והחכמה ביותר – לצד עמידה בתקציב הרלוונטי ובלוחות הזמנים.

  כמו כן, חברת Project Bar Group מפתחת תוספי מזון ייחודיים שמטרתם להעלות את איכות החלב – כולל אחוז השומן והחלבון. וזאת, מבלי לפגוע בתנובת החלב ובריאות העדר. במקביל, החברה משווקת חומרי גלם ותוספי מזון חדשניים; מוצרים המגיעים מטובי היצרנים ברחבי העולם. אין ספק, היבטים אלו משפיעים לטובה על איכות החלב, בריאות הפרה וכמובן – משליכים ישירות על רווחיו של הרפתן.

  שירותיה של חברה זו נותנים מענה של 360; שירותים הכוללים, בין היתר, ניהול ולווי רפתות, שירותי הנדסה, בניה ותוכניות אב ועוד.

  זאת, לצד המענה המקצועי אותו מעניקות המחלקה הכלכלית ומחלקת הזנת  בעלי חיים.

  מעבר לכך, Aqwind Solutions אשר בבעלותה של PBG פתחה מערכת לטיפול בשפכי הרפת המתבססת על טכנולוגיית UASB (בהרחבה – (Upflow Anaerobic Sludge Blanket). יתרונותיה של מערכת זו הם רבים, והיא עומדת בתקן של המשרד לאיכות הסביבה.

  מעבר לכך, חברת Smartfarm אשר בבעלותה של PBG ובנוסף פתחה מערכת ניהול מערך הזנה ומרכז מזון לרפת – מהמתקדמים בעולם.

  כלל היסוד שלנו

  ניהול

  מקצוע

  כלכלה

  This is Project Bar Group

  גאים להציג את הסרט של Project Bar Group.

  חברת Project Bar Group הנה חברה בינלאומית העוסקת בניהול, יזום והקמה של פרויקטים חקלאיים בארץ ובעולם, בעלת ניסיון וידע מצטבר בעיקר בתחום החלב – רפתות והזנת בע"ח. שילוב של ידע, ניסיון, חדשנות וטכנולוגיה הנם אבני היסוד של החברה.

  אנו עוזרים לחקלאים לצמוח יותר, ומחברים אותם לשווקים רחבים יותר. אנו מפתחים ומשווקים כל הזמן מוצרים שנותנים לחקלאיים בדיוק את מה שהם מחפשים. אנו מקדמים תזונה, רווחיות, קיימות ובטיחות מזון.

  מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מההצלחה!

  Project Bar Group - our future

  ליווי וייעוץ רפתות

  החברה הנה אחראית לליווי ו/או ניהול הכולל של הרפת תוך שילוב של אסטרטגיה עסקית המלווה בעשרות שנות ניסיון וידע רוחבי מקצועי.

  מחלקה כלכלית

  בנויה ממומחים בעלי ניסיון רב בכלכלת הרפת ובחקלאות, מחלקה כלכלית היא יחידת מטה בארגון העוסקת בליקוט, ניתוח והגשה של מידע כלכלי ומימוני בצורה זמינה ומתאימה למקבלי החלטות בארגון.

  מחלקת תזונה

  מחלקה העוסקת בליווי מקצועי של רפתות ובשיטות הזנה מתקדמות. המחלקה מלווה פרויקטים בארץ ובעולם תוך שימוש בניסיון רב ובשיטות הזנה חדשניות.

  הנדסה וניהול פרויקטים

  Project Bar Group מתמחים כבר למעלה מ-30 שנה ביזום ובניית פרויקטים בארץ ובעולם בדגש על ענף רפת החלב.

  Aqwind Solutions

  מערכת לטיפול בשפכי הרפת בטכנולוגית – UASB 3.0, המערכת חדשנית העובדת על בסיס ביולוגי תוך דגש על מינימום התערבות

  Smartfarm

  Smart-Farm פעילה במספר מדינות באירופה ובאסיה ובעזרת מפיציה מגדילה את כמות לקוחותיה בזירה הגלובלית מיום ליום.

  חומרי גלם ותוספי מזון

  פרוג'קט בר משווקת תוספי מזון וחומרי גלם חדשניים אשר מביאים למקסום התוצאות תוך הקפדה ושמירה על בריאות ורווחת בעלי החיים.
  קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים
  דילוג לתוכן